Stado OnLine (SOL)
to internetowy program do zarządzania stadem bydła mlecznego. Umożliwia on prowadzenie przejrzystych zapisów dotyczących zdarzeń w oborze, a także ułatwia organizację i planowanie pracy. Dzięki wbudowanym analizom ułatwia podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących naszego stada.
Co ważne, SOL można otworzyć na każdym urządzeniu posiadającym dostęp do Internetu – dzięki temu masz do niego dostęp zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Rodzaj urządzenia nie ma znaczenia, ponieważ SOL dostosowuje się automatycznie do rozmiarów ekranu, tak laptopa, jak tabletu lub smartfona.
Nasze najświeższe informacje
Drobne poprawki w SOL
W SOL wgraliśmy dwie drobne poprawki do programu dotyczące Rozrodu, a dokładniej buhajów.
- Dodawanie buhaja do rozrodu.
o tej pory można było…
Dodatkowe pola w formatce pokrycie-ruja w SOL
Wracając do tematu wprowadzonych zmian do formatki pokrycie-ruja, w której dodaliśmy 3 nowe pola - „numer nasienia”, „data produkcji nasienia” oraz…
Zmiany w SOL! Formatka pokrycie/ruja, formularze ARiMR i inne
W styczniu bieżącego roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadziła całkiem nową odsłonę swojego systemu IRZplus. W związku z tym,…
Nowa aplikacja SOL!
Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja aplikacji SOL w sklepie Play. Aby zacząć z niej korzystać, starą wersję aplikacji należy odinstalować, a nowy jej…
Uwaga uwaga! Ważne ogłoszenie!
W związku z problemami technicznymi aplikacji SOL na telefon, korzystanie z aplikacji w tym momencie pozostaje utrudnione. Problem występuje także z…
Nowość 2. w SOL – wykaz krów zakwalifikowanych do zasobów genetycznych w SOL
Natomiast druga nowość – czyli krowy w programie zasobów genetycznych, umożliwi pobieranie listy krów zakwalifikowanych do zasobów genetycznych.
Funk…
Nowość 1. w SOL! Przekazywanie numerów oborowych i nazw
Na początku marca, została wprowadzona poprawka, która umożliwia zmianę numeru oborowego lub jego nadanie, a także zmianę nazwy krowy, która będzie…
NOWY DRUK ZGŁOSZENIA URODZENIA JUŻ DOSTĘPNY W SOL!
W ostatnim czasie sporo dzieje się w związku z modernizacją systemu IRZ Plus w ARiMR. Nieustannie pracujemy nad wprowadzeniem nowego sposobu…
Magnetorecepcja u krów
Magnetorecepcję opisano dotąd u owadów (np. termitów i pszczół), migrujących ptaków czy żółwi morskich. Pasterze zaobserwowali co prawda, że w stadzie…