PFHBiPM
Oferty pracy

PFHBiPM poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy

Poznań

Opis stanowiska

  • rozwój aplikacji webowej i narzędzi do przetwarzania dużych zbiorów danych zawierających genotypy z mikromacierzy SNP oraz fenotypy i rodowody zbierane dla polskiej populacji bydła,
  • tworzenie i automatyzacja procedur w bazie danych (Oracle oraz PostgreSQL),
  • przetwarzanie i obróbka dużych zbiorów danych.

Wymagania

  • znajomość następujących narzędzi: back-end (serwer aplikacji), front-end (UI), język go (golang), bash, frameworki xorm oraz beego,
  • znajomość baz danych Oracle oraz/lub PostgreSQL,
  • programowanie w językach JavaScript, HTML, CSS,
  • znajomość frameworków: ReactJS, Bootstrap, react-redux, webpack, nodeJS, sqlalchemy,
  • zarządzanie i automatyzacja procesów: python, ansible, bash,
  • wersjonowanie kodu: git, GitLab,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającej na profesjonalną komunikację w mowie i w piśmie (min. poziom B2),
  • wykształcenie wyższe,
  • doskonała organizacja czasu pracy, skrupulatności, dyspozycyjności, odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (nie jest to wymóg konieczny).

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat),
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i odbywania szkoleń,
  • miejsce pracy: Poznań – Jeżyce,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: rekrutacja@cgen.pl
Dodatkowe informacje: tel. 61 222 39 87

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

PFHBiPM Oddział w Koszalinie poszukuje chętnych do pracy na stanowisku

Zootechnik oceny wartości użytkowej bydła na teren dawnego województwa szczecińskiego.

Preferowane miejsce zamieszkania kandydatów to powiaty:

  • goleniowski, policki, łobeski.
  • pyrzycki, stargardzki, choszczeński

Wymagane wykształcenie średnie rolnicze lub pokrewne, prawo jazdy kat. B.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres mailowy : a.szymanska@koszalin.pfhb.pl
Osoba do kontaktu: Anna Szymańska, tel. 602 172 728