PFHBiPM
Aktualności

Z nami na XIX Międzynarodowych Targach FERMA BYDŁA

Agnieszka Antczak | | Informacje

Już 15.02. zaczynają się Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz FERMA ŚWIŃ I DROBIU, jedne z największych w Polsce targów branżowych. Zainicjowane w 1998r, początkowo skierowane do hodowców Trzody i Drobiu, od 2001r rozszerzyły ofertę o Hodowców Bydła.

PFHBiPM przygotowało w tym roku dla Państwastoiska, na których można będzie porozmawiać z naszymi doradcami i ekspertami.

Wszystkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące Hodowli i Oceny Bydła zostaną rozstrzygnięte na stoisku informacyjno-promocyjnym PFHBiPM.

O Systemie Zarzadzania Stadem zasięgniecie Państwo bieżących informacji na stoisku SOL, tuż przy wejściu głównym. Będzie można nie tylko obejrzeć program, usłyszeć o nowych rozwiązaniach, samodzielnie wprowadzić dane, ale także od razu zarejestrować się w systemie. Przypominamy, że dla Hodowców bydła mających stada pod OWUB program SOL oferowany jest bezpłatnie, w ramach Oceny.

 

Z pewnością uwagę Państwa przyciągnie stoisko mleczne, gdzie będzie można spróbować potraw i wyrobów przygotowanych na bazie mleka, a trzy razy dziennie będą odbywały się pokazy kulinarne.

Ponadto zapraszamy na serię ciekawych wykładów, zachęcających Hodowców do zwiększenie zysków z produkcji mleka z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć genetyki.

Zapowiada się ciekawie!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych… 
targiferma.com.pl