PFHBiPM
Aktualności

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze GKHiPB Przemęt

| Wielkopolski ZHiPB

Zebranie wyborcze członków Gminnego Koła Hodowców i Producentów Bydła Przemęt odbyło się 28 lutego 2020 roku w Restauracji Morena w Starkowie. Koło należy do struktur Wielkopolskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła, a prezesem jest Leszek Koziczyński. Rangę zebrania podniosła obecność wiceprezesa WZHiPB, Mikołaja Czarneckiego.

Spotkanie otworzył prezes Związku, który po przywitaniu wszystkich obecnych przeszedł do wyboru przewodniczącego zebrania wyborczego oraz sekretarza. Zanim dokonano wyboru prezesa i Zarządu, pan Leszek Koziczyński obszernie i skrupulatnie przedstawił działalność Koła w całej – czteroletniej kadencji. Po sprawozdaniu prezesa i Komisji Rewizyjnej obecni członkowie Koła jednogłośnie udzielili absolutorium.

W wyborze prezesa pan Koziczyński nie miał żadnego kontrkandydata i jednogłośnie dostał mandat zaufania na kolejne cztery lata. Po tej części dokonano wyboru Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. Tu również panowała jednogłośność w głosowaniu. Rolę wiceprezesa powierzono panu Eugeniuszowi Wieczorek, a sekretarzem Koła Hodowców został Andrzej Wróblewski.

Po części wyborczej był czas na przemówienia przybyłych gości. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli PFHBiPM. Przybyłym hodowcom inspektor nadzoru, Tomasz Kaczmarek, przedstawił obszerną prezentację o wszystkich usługach jakie świadczy Federacja oraz omówione zostały wszystkie raporty, z których hodowca może skorzystać.  

Życzymy wielu sukcesów i pomyślności  Prezesowi oraz wybranemu Zarządowi na nową kadencję.