PFHBiPM
Aktualności

Zapraszamy do SOLa!

Agnieszka Antczak | | SOL

Na początku zaznaczam, że baaardzo cieszy nas duże zainteresowanie naszym programem Stado OnLine! Codziennie na nasz mail wpływa co najmniej kilka formularzy zgłoszeniowych od osób chcących zostać użytkownikami SOLa.

Przy okazji chcemy przypomnieć kolejność przesyłania do nas dokumentów, ponieważ często nasi przyszli użytkownicy w ferworze działań zapominają, że podstawową czynnością, umożliwiającą korzystanie z SOL jest...

…wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

który znajdziecie Państwo pod tym adresem: stadoonline.pl/index.php/rejestracja (przycisk „zarejestruj się” na stronie głównej SOL)

Po przesłaniu do nas  wypełnionego formularza (wysyłka dokonuje się automatycznie, po naciśnięciu przycisku „Wyślij”) nasi SOL-Asystenci oddzwonią do Państwa i założą Gospodarstwo, prześlą mailem login i hasło, dzięki któremu będzie możliwe użytkowanie programu. W mailu powitalnym jest również dużo wskazówek, które warto czytać!

Teraz mają Państwo 60 dni, w ciągu których należy dosłać do nas

DEKLARACJĘ KORZYSTANIA Z SOL

Deklaracja użytkownika znajduje się na stronie http://pfhb.home.pl/ftp/sol/W_1.6.1_deklaracja_na_SoL_od_2018.pdf w zakładce „Dokumenty” na stronie SOL

Deklarację można wysłać pocztą na adres oddziału PFHBiPM lub przekazać zootechnikowi Oceny. Deklaracja zostanie dołączona do Umowy Ocenowej, którą Hodowca podpisał z Federacją.

Nie dosłanie Deklaracji w ciągu 60 dni skutkuje odłączeniem dostępu do SOL.

Dobra wiadomość dla spóźnialskich jest taka, że dostęp zostanie przywrócony w chwili dosłania deklaracji… Ale lepiej przecież być na bieżąco :)

Wszystkie informacje dotyczące rejestracji i użytkowania znajdziecie Państwo na stronie stadoonline.pl
w szczególności w zakładce „Pomoc”/„Krok po kroku”: stadoonline.pl/index.php/krok-po-kroku

Zawsze można zadzwonić do SOL-Asystentów tel. 22 290 00 92.