PFHBiPM
Aktualności

Pytanie dnia: Jaki jest login do programu SOL?

Izabela Trochimiuk | | SOL – Pytanie dnia

Wypełniając formularz rejestracyjny, w jego drugim etapie, czyli dane Głównego Użytkownika Gospodarstwa SOL (osoby odpowiedzialnej za program w gospodarstwie), oprócz zaznaczenia kto będzie korzystał z SOLa, jako drugi punkt do wpisania jest login.

Często dostajemy zapytania o to skąd takowy login wziąć? Otóż nie jest on nadawany przez żadnego z SOL Asystentów, czy innych pracowników związanych z programem. Tak samo nie jest on wysyłany na adres e-mail, ponieważ dopiero zatwierdzenie formularza daje nam wgląd w informacje o gospodarstwie – a co za tym idzie, także i adres mailowy.

Login jest nadawany samodzielnie przez nowego użytkownika.

Jest to wyraz składający się z 8 znaków, którymi mogą być cyfry i małe oraz duże litery. Co ważne – w naszym systemie nie jest zamiennie stosowany adres email oraz login, dlatego warto zapisać sobie gdzieś wymyślony przez siebie login – bez niego nie będzie możliwe uzyskanie dostępu do programu.

W razie zapomnienia loginu (czy też hasła) warto skontaktować się z SOL Asystentami – oni zawsze podpowiedzą zapomniane dane użytkownika do logowania :)