PFHBiPM
Aktualności

Pytanie dnia: Jak sprawdzić działanie SOLa przed założeniem w nim gospodarstwa?

Izabela Trochimiuk | | SOL – Pytanie dnia

Nie wiesz czy program Stado Online to coś dla Ciebie? Boisz się, że sobie nie poradzisz ze wszystkimi funkcjami programu? Albo uważasz, że taki program nie jest Ci niezbędny do pracy? A może szkoda Ci czasu na jego zakładanie albo nie wiesz jak to zrobić?

Jeśli choć na jedno z pytań możesz odpowiedzieć tak, to pozwól, że pomogę rozwiać pewne wątpliwości.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda SOL – wystarczy zalogować się do wersji demonstracyjnej programu, którą znajdziesz na stronie stadoonline.pl pod przyciskiem „Demo” na górze strony.

W tej wersji możliwe jest wejście w każdą funkcję SOLa, pooglądanie kart krów ze wszystkimi jej zakładkami i dostępnymi informacjami, sprawdzenie jak program nalicza np. przewidywane daty wycielenia albo prace w kalendarzu, obejrzenie analiz próbnych dojów i wiele wiele innych. Jako, że jest to wersja dostępna dla wszystkich, niemożliwe jest tylko zapisywanie zdarzeń – ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przeprowadzić całą procedurę ich zapisu – na koniec po prostu program tego nie odnotuje.

Przeglądanie wersji demo na pewno ułatwi decyzję w temacie potrzeby zakładania gospodarstwa SOL, pomoże się z nim zapoznać, a może także polubić :).

Założenie gospodarstwa SOL to tylko 3 minuty na wypełnienie formularza rejestracyjnego – reszta należy do naszych SOL-Asystentów. Jeśli jesteś pod oceną wartości użytkowej, nie musisz samodzielnie wpisywać do SOLa swoich krów i jałówek – wszystkie zwierzęta należące do Twojego gospodarstwa zostaną przesłane automatycznie – łącznie ze wszystkimi informacjami o nich, tj. daty wycieleń, pokrycia czy wyniki próbnego doju.

Zachęcamy do rejestracji w programie Stado Online, który został stworzony z myślą o Was i dla Was.
Można to zrobić za pomocą zielonego przycisku z napisem „Zarejestruj się”.
Najważniejszy jest ten pierwszy krok, potem będzie już tylko łatwiej :)

W razie pytań, jak zawsze pozostajemy do dyspozycji – na czacie i pod telefonem (22 290 00 92).

www.stadoonline.pl