PFHBiPM
Aktualności

Pytanie dnia: Czy mogę korzystać z SOL jeśli nie jestem pod oceną?

Izabela Trochimiuk | | SOL – Pytanie dnia

Tak! Jak najbardziej!

Program SOL jest uniwersalny - skierowany do wszystkich hodowców bydła mlecznego – nie ma znaczenia, czy jest się pod oceną czy też nie.

Gdzie jest haczyk? Koszt programu dla stad nie będących pod oceną wynosi 275 zł netto. Jest to jednak opłata jednorazowa, pobierana w wymiarze rocznym. Dla naszych stałych klientów program SOL jest bezpłatny.

Stado Online to bardzo pomocne narzędzie w organizacji pracy w gospodarstwie. Dzięki przeliczeniom prowadzonym przez program, hodowca zna od razu prognozowaną datę wycielenia krów i jałówek, a dodatkowo może ustawić według własnej potrzeby okres rozpoczęcia przygotowań do porodu, który w programie domyślnie wynosi dwa tygodnie.

Kalendarz SOLa pomoże zaplanować każdą pracę, którą hodowca chce wykonać przy danej sztuce, grupie zwierząt, a nawet w oborze – wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednie zwierzęta lub lokalizacje, nadać im odpowiednią pracę – jedną z trzech do wyboru – i gotowe.

Te i wiele innych możliwości daje SOL dla każdego. A pod oceną jeszcze więcej!
Comiesięczne wyniki próbnego doju dla każdej krowy w stadzie, zestawienie ich, porównywanie z poprzednimi próbami i analizowanie rozwoju swojego stada na bieżąco.

Zachęcamy do korzystania z programu SOL, w którym zebrane są informacje o Twoim stadzie – w końcu nic tak nie cieszy jak doglądanie swojego sukcesu :)