PFHBiPM
Aktualności

Nowe raproty RW-1 i RW-2 dostępne dla hodowców już od dziś

Elżbieta Matuszewska | | Ocena wartości użytkowej

Raporty z oceny to najważniejsze narzędzie w nowoczesnym doradztwie – nie mają co do tego wątpliwości hodowcy, którzy chcą osiągać coraz lepsze wyniki produkcyjne i hodowlane.

Reagując na sygnały dochodzące od samych hodowców i korzystając z konsultacji ekspertów, których wiedza i doświadczenie zostały sprawdzone w praktyce Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka z dniem dzisiejszym uruchamia raporty wynikowe w zupełnie nowej odsłonie…

Hodowcy znajdą w nich wszystkie informacje, do których byli przyzwyczajeni i z których korzystali. Nawet jeśli ta sama informacja znalazła się w innej tabeli albo dotychczasowa tabela nieco zmieniła układ, to hodowca łatwo znajdzie to, czego szuka. W raportach jest, oczywiście, trochę zupełnych nowości, które z pewnością przypadną naszym klientom do gustu.

Dokładamy starań, żeby hodowcy mogli uzyskać wszelkie niezbędne informacje o tych nowatorskich elementach. Służą temu artykuły, które zamieściliśmy w numerze 5/2020 naszego czasopisma i będziemy zamieszczali w następnych. Wyczerpujące objaśnienia zawartości nowych raportów są także dostępne na stronie internetowej Federacji. A wkrótce do rąk naszych hodowców trafi poradnik, który szczegółowo objaśni wszystkie zmiany w raportach.

Naturalnie, do Państwa dyspozycji pozostają nasi pracownicy – chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Mamy nadzieję, że adaptacja do nowych raportów, jeśli nawet będzie wymagała trochę wysiłku, to nie będzie specjalnie „bolesna”. A wysiłek, jaki hodowcy włożą w poznanie nowych raportów, zostanie z nawiązką wynagrodzony użytecznymi informacjami, które się w nich znajdują.