PFHBiPM
Aktualności

1 lipca – wymuszony wzrost cen!

PFHBiPM | | Ocena wartości użytkowej

Znaczne ograniczenia środków na postęp biologiczny w produkcji zwierzęcej, których jesteśmy świadkiem w ostatnim okresie, niesie za sobą poważne skutki zarówno dla hodowców, ale także dla organizacji świadczących usługi na ich rzecz. Koszt decyzji MRiRW poniesiemy niestety wspólnie.

W zaistniałej sytuacji, zostaliśmy zmuszeni podnieść stawki za proponowane przez naszą firmę usługi i zdajemy sobie sprawę z ryzyka wynikającego ze wzrostu finansowania po stronie współpracujących z nami hodowców. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności, jakie niesie ze sobą podwyżka. Jednocześnie, nie pozostaje nam nic innego, jeżeli nadal chcemy świadczyć polskim hodowcom usługi na obecnym, bardzo wysokim poziomie, a także stale pracować nad ich rozwojem i doskonaleniem. Pragniemy zauważyć, że w tej chwili PFHBiPM dysponuje ofertą, która jest jedną z najlepszych i najtańszych w Europie. Połączyliśmy profesjonalizm z szerokim wachlarzem przydatnych usług oraz z bogatym pakietem analiz dostarczających hodowcy niezbędnych informacji do profesjonalnego zarządzania stadem krów mlecznych. Naszą ofertę rozbudowywaliśmy przez lata, dostosowując ją do potrzeb i wymagań naszych klientów, a także spełniając ich oczekiwania.

Nie mieliśmy wpływu na powyżej wspomnianą decyzję dotyczącą ograniczenia dotacji i uważamy, że będąc dysponentem środków wsparcia pochodzących z budżetu państwa, PFHBiPM wydatkuje je w sposób racjonalny a także bardzo odpowiedzialny. Robiliśmy i nadal robimy wszystko, aby opłaty nie były obciążeniem dla hodowców, niestety ograniczone wsparcie państwa popchnęło nas do podniesienia cennika. Zapewniamy, iż krok ten nie jest to od nas w pełni zależny, a nasza organizacja została postawiona przez resort pod przysłowiowym "murem".


Prosimy o zapoznanie się z informacją w sprawie zmiany opłat za usługi PFHBiPM