POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA i PRODUCENTÓW MLEKA

Ogłoszenia


Drodzy Hodowcy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udzielania pomocy w obrocie materiałem hodowlanym, serdecznie witamy na stronach w całości poświęconego tym zagadnieniom. Na naszej stronie będziecie Państwo mogli zamieścić swoje ogłoszenie sprzedaży lub zakupu oraz zapoznać się z ofertami hodowców z całego kraju.
  


 


Hodowco, sprzedając zwierzęta (jałowice, krowy, buhaje hodowlane), pamiętaj, aby wystąpić do Biur Regionalnych Działu Hodowli PFHBiPM o świadectwa rodowodowe, obowiązujące zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 29.06.2007 r. o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 2132)

Istnieje kilka sposobów umieszczania ogłoszenia w naszym serwisie, wystarczy wybrać sposób najbardziej Państwu odpowiadający:
– zwrócić się do swojego zootechnika lub selekcjonera, 
– zgłosić telefonicznie do Biura w Warszawie na numer: 0-22 502 33 21
– wysłać e-maila na adres: ogloszenia@pfhb.pl 
– skorzystać z formularza zgłoszenia oferty dostępnego na naszej stronie poniżej w „FORMULARZ ZGŁOSZENIA OGŁOSZENIA”

Ogłoszenie kupna lub sprzedaży może zawierać:
– nazwisko i imię ogłoszeniodawcy,
– adres ogłoszeniodawcy,
– województwo, z którego pochodzi oferta,
– informacje o przedmiocie ogłoszenia,
– telefoniczny numer kontaktowy ogłoszeniodawcy,
– adres e-mail ogłoszeniodawcy.


Podanie wszystkich danych nie jest wymagane, ale dzięki kompletnemu wypełnieniu formularza ogłoszenie będzie zawierało pełną informację dla potencjalnego klienta. 

Administratorem danych osobowych jest Polska Federacja Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Przekazując dane osobowe w celu publikacji ogłoszenia, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w tym celu, poprzez zamieszczenie na okres do 1 miesiąca na ogólnodostępnej stronie internetowej zawierającej bazę ogłoszeń. Dane osobowe zawarte w ogłoszeniu zostaną usunięte z bazy ogłoszeń po upływie 1 miesiąca od dnia ich publikacji, albo wcześniej - w razie otrzymania przez Polską Federację Sp. z o. o. informacji o cofnięciu zgody przez ogłoszeniodawcę. 

W związku z przetwarzaniem danych osobowych, ogłoszeniodawcy przysługują następujące prawa: prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo żądania usunięcia, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo wniesienia skargi na Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajdziesz TUTAJ

Ogłoszenie zostanie zamieszczone w czasie 24 godz. od chwili zgłoszenia i figuruje na stronie przez okres jednego miesiąca. Przypominamy, iż jest to usługa zupełnie bezpłatna. 

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy. 
 

 

 


Bardzo prosimy o podawanie jak najwiekszej ilości danych zwiazanych z ofertą. Dzieki kompletnemu wypełnieniu formularza, ogłoszenie zamieszczone na naszej stronie będzie zawierało pełną informację dla potencjalnego klienta.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.
 
Nazwisko i Imię (nazwa firmy) osoby ogłaszającej:


Adres:


Województwo:

E-mail:
Telefon kontaktowy 1:
Telefon kontaktowy 2:
Rodzaj ogłoszenia:
lub

Przedmiot ogłoszenia nr 1: | ilość sztuk/litrów:
Uwagi /Pytania:


Przedmiot ogłoszenia nr 2: | ilość sztuk/litrów:
Uwagi / Pytania:


Przedmiot ogłoszenia nr 3: | ilość sztuk/litrów:
Uwagi / Pytania:


 

 

Kontakt:

Polska Federacja Sp. z o.o.
Biuro w Warszawie: ul. Żurawia 22, 00-515 Warszawa
tel. 22 502 33 21, fax 502 33 44
e-mail: ogloszenia@pfhb.pl

  Terminarz aukcji jałówek hodowlanych w woj. łódzkim w 2018 roku

  Miejsce aukcji

  I

  II

  III

  IV

  V

  VI

  VII

  VIII

  IX

  X

  XI

  XII

  Witonia
  (Punkt Skupu i Sprzedaży Zwierząt Rzeźnych 
  p. Wieczorek
  ul. Wieczorowa 7)
  pow. Łęczycki

  11

  8

  8

  12

  10

  14

  12

  9

  13

  11

  8

  13

  BUDEX Będków Kolonia 1, 97-319 Będków (baza dawnego SKR)
  pow. tomaszowski

  18

  -

  15

  -

  17

  -

  19

  -

  20

  -

  15

  -

  Przedstawione do sprzedaży jałówki pochodzące z obór urzędowo uznanych za wolne od białaczki, brucelozy i gruźlicy potwierdzone certyfikatem Powiatowego Inspektora Weterynarii.

  W przypadku braku takiego certyfikatu wymagane jest aktualne świadectwo zdrowia jałówki w kierunku chorób hodowlanych. Cielność jałówek jest potwierdzona przez lekarza weterynarii na aukcji po dokonaniu zakupu na koszt sprzedającego.

  Sprzedający za organizację aukcji wpłacają, należący do  Związku Hodowców Bydła 60 zł + 23% VAT
  natomiast nie należący 110 zł + 23% VAT

  Kupujący wpłacają 110 zł + 23% VAT.                    

  Ważenie jałówek, komisyjna wycena i oglądanie jałówek odbywa się w godzinach 9.30-11.00.

  Licytacja i sprzedaż jałówek po godzinie 11.00.

  Nabywcy wpłacają wadium w wysokości w wysokości 200 zł. po wylicytowaniu jałówki na ringu.

  Łódzki Związek Hodowców Bydła – organizator aukcji nie ubezpiecza zwierząt, nie zapewnia transportu i nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte.

  Łódzki Związek zastrzega sobie możliwość podniesienia kosztów organizacyjnych aukcji.

  W zależności od ilości jałówek i zapotrzebowania Łódzki Związek Hodowców Bydła przewiduje możliwość zwiększenia częstotliwości aukcji, rozszerzenia i  ewentualnej zmiany sieci punktów aukcji.

  Informacje telefoniczne o aukcjach:
  Biuro: 42 632-59-74, 42 632-15-48,
  Dyrektor G. Machała 668-131-108
  Inspektor Z. Szewczyk 668-131-081

   Hichb 2018 nr12 okladka

   Hodowla i Chów Bydła

   W numerze 12 / 2018: Czas postawić na zdrowe racice!

    

   Żyjemy w świecie, w którym informacja to podstawa. Także w hodowli bydła mlecznego. Niebagatelne znaczenie w utrzymaniu krów ma zdrowotność racic, która dzięki Centrum Genetycznemu PFHBiPM i programowi CGEN Korekcja zyskała nowe, rzetelne narzędzie w postaci zestawienia pokorekcyjnego. Dokładna informacja o diagnozach stwierdzonych podczas korekcji racic to krok ku ograniczeniu kosztów leczenia, które, nie okłamujmy się, do najtańszych nie należy. Właśnie dla tego, Temat Numeru grudniowego wydania naszego miesięcznika postanowiliśmy poświęcić temu zagadnieniu, oddając głos i strony pracownikom Centrum Genetycznego i ich współpracownikom. Jesteśmy pewni, że w tym bloku tematycznym znajdą Państwo coś dla siebie. Oprócz tego w najnowszym numerze „Hodowli i Chowu Bydła” zapraszamy do przeczytania relacji z uroczystości poświęcenia sztandaru Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka, która odbyła się w Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Ponadto polecamy wywiad z Andrzeje Minarczukiem – prezesem Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kosowie Lackim i wywiad z Dyrektor ds. Oceny – Ewą Kłębukowską, która opowiada o nowej usłudze w ofercie PFHBiPM, a mianowicie testach cielności z mleka. Miłośników nowości technologicznych zachęcamy do zapoznania się z przeglądem medalowych produktów targów Eurotier 2018. Naturalnie, nie może także zabraknąć tekstów o zdrowiu zwierząt, prezentacji rozwiązań stosowanych w polskich oborach, a także informacji ekonomicznych i aktualności z życia Federacji. Serdecznie zapraszamy do lektury!

   KALENDARZ WYSTAW


   NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W ROKU

   Grudzień 2018
   PN WT SR CZW PT SO ND
   26 27 28 29 30 1 2
   3 4 5 6 7 8 9
   10 11 12 13 14 15 16
   17 18 19 20 21 22 23
   24 25 26 27 28 29 30
   31 1 2 3 4 5 6

   *Pola zaznaczone gwiazdką sa obowiązkowe


   Jak nas znaleźć?

   Siedziba główna PFHBiPM znajduje sie w Warszawie na ul. Żurawiej 22