POLSKA FEDERACJA HODOWCÓW BYDŁA i PRODUCENTÓW MLEKA

Baner hf 1 2017 2 flat big 3 konw 2 Baner hf 1 2017  2 flat big 3 gen 3

Kontakt


WYDZIAŁ OCENY TYPU I BUDOWY BYDŁA

 ul. Żurawia 22, 00-515 WARSZAWA
tel. (22) 502-33-43
e-mail: pfhb@pfhb.pl

KIEROWNIK WYDZIAŁU OCENY TYPU I BUDOWY BYDŁA

Roman Januszewski
tel. 505 107 237
e-mail: r.januszewski@pfhb.pl

KLASYFIKATORZY Telefon E-mail
Marek Solarek (z-ca kierownika) 505 107 235 m.solarek@pfhb.pl
Ireneusz Dybciak  696 779 370 i.dybciak@pfhb.pl
Czesław Kamiński 505 107 243 cz.kaminski@pfhb.pl
Tomasz Kostro 696 099 542 t.kostro@pfhb.pl
Leszek Materna 505 107 242 l.materna@pfhb.pl
Eugeniusz Orzechowski 505 107 246 e.orzechowski@pfhb.pl
Grzegorz Przyjemski 505 107 245 g.przyjemski@pfhb.pl
Andrzej Toroński 505 107 240 a.toronski@pfhb.pl

KALENDARZ WYSTAW


NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W ROKU

Październik 2017
PN WT SR CZW PT SO ND
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

*Pola zaznaczone gwiazdką sa obowiązkowe


Jak nas znaleźć?

Siedziba główna PFHBiPM znajduje sie w Warszawie na ul. Żurawiej 22