PFHBiPM
Aktualności

Kierunek naszych działań i nasz rozwój wyznaczają oczekiwania hodowców

Anna Nakonieczna | | Ocena wartości użytkowej

Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka od początku swojego istnienia za cel nadrzędny stawia sobie zapewnienie hodowcom usług na najwyższym, światowym poziomie. Wszystkie wprowadzane przez nas rozwiązania to odpowiedź na potrzeby hodowców- profesjonalistów o jasno sprecyzowanych celach produkcyjnych i hodowlanych.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dostarczane przez nas usługi gwarantowały najwyższy stopień zaawansowania i były narzędziem niezbędnym w zarządzaniu stadem bydła mlecznego. Jesteśmy przekonani, że razem z Państwem tworzymy niepowtarzalny znak jakości, szanowany przez wszystkich uczestników rynku, również przez konsumentów.

Od ponad 20 lat wspieramy i dbamy o sprawy swoich klientów i współpracowników. Stwarzamy optymalne warunki do rozwoju, wyrównujemy szanse, wzmacniamy przewagę konkurencyjną.

Nasza wspólna praca skutkuje również uznaniem i pozycją na arenie międzynarodowej. Dziś, Polska jest dwunastym krajem w produkcji mleka na świecie, w Europie zaś znajdujemy się w pierwszej dziesiątce pod względem wielkości skupu mleka.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem prezentującym sylwetkę naszej firmy: